KONST / Litografier / Färglitografi 13374440
*
nr 1337 4440
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Lunch i trädgården. Signerad, numrerad 120/180, daterad -01. Motivet: 26x34 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2020
kl 20:29:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/7 07:25:49
1
600 kr
12/7 16:04:38
2
600 kr
12/7 16:04:38
1
600 kr (Budbetjänt)
12/7 16:04:46
2
700 kr
12/7 18:57:48
1
900 kr
13/7 10:49:31
3
900 kr
13/7 10:49:31
1
900 kr (Budbetjänt)
13/7 10:49:54
3
1.000 kr
13/7 14:06:35
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lunch i trädgården marion belin sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Marion Belin
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Läs om budbetjänten
nr 1337 4440
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Lunch i trädgården. Signerad, numrerad 120/180, daterad -01. Motivet: 26x34 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/7 07:25:49 | 1 | 600 kr |
12/7 16:04:38 | 2 | 600 kr |
12/7 16:04:38 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
12/7 16:04:46 | 2 | 700 kr |
12/7 18:57:48 | 1 | 900 kr |
13/7 10:49:31 | 3 | 900 kr |
13/7 10:49:31 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
13/7 10:49:54 | 3 | 1.000 kr |
13/7 14:06:35 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lunch i trädgården marion belin sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09